Proje ve Uygulama
Biyogaz Kapalı Lagün
Proje Uygulama
Biyogaz Kapalı Lagün
Hızla gelişen Biyogaz tesisleri ve bun abağlı olarak da Mevzuatta yaşanan gelişmeler ışığında; 10 Ekim 2015 tarih ve 29498 Sayılı "Mekanik Ayırma, Biyokurutma ve Biyometanizasyon Tesisleri ile Fermente Ürün Yönetimi Tebliği" yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu Tebliği uyarınca Biyogaz Tesisleri'nde tüm ürün ve hammaddelerin kapalı ünitelere alınması zorunluluk haline gelmiştir. Bu doğrultuda Biyogaz Tesisi çıktılarından olan sıvı fermente ürünün de kapalı ünitelere alınması zorunluluğu ortaya çıkmıştır. 

Biyogaz Tesisi Lagün SistemleriALMER GROUP; kendine özgü çözümleri ile Sıvı Fermente Lagün projelendirme ve uygulama imalatı hizmetlerini sunmaktadır. Tesiste  dekantör veya seperatör kullanım durumlarına göre çözümler sunan firmamız bu sayede hem yatırım hemde işletme maaliyetlerini alt seviyelere de çekmektedir. 

Projelendirme ve Uygulama çalışmalarımız Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu kriterler bazında; giriş çıkış yapıları, havalandırma sistemi, ön çöktürme ünitesi, yağmur suyu tahliye sistemi ve gerekli borulama üniteleri ile dizayn edilmektedir. Ayrıca teslim öncesi sızdırmazlık testleri ile de imalat sonrası izin ve onay işlemleri de Grubumuzun izin ve lisans birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. 
Anasayfa
|
Hakkımızda
|
Belgelerimiz
|
Hizmetlerimiz
|
Referanslarimiz
|
İnsan Kaynakları
|
İletişim
Copyright 2013 Tüm hakkı almerproje.com' a aittir.
Ankara Merkez Adres
Bağlıca Mah. 1067 Sok. No: 5/1
ETİMESGUT / ANKARA
info@almerproje.com - info@almergroup.com
www.almerproje.com - www.almergroup.com